Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetim kurulu toplantısı yapıldı

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Pekmez Başkanlığında Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Toplantıya Aksaray Belediye Başkanı OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haluk Şahin Yazgı yönetim kurulu üyeleri; Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ile OSB Müdürü Ayhan Ermiş katıldı.

OSB’nin genel sorun ve ihtiyaçlarının görüşüldüğü toplantıda yatırımcılardan gelen talepler değerlendirildi.

Vali Aykut Pekmez yaptığı açıklamada yönetim kurulu olarak bölge müdürlüğü tarafından yürütülen altyapı hizmetlerinin daha etkin şekilde verilmesi için ihtiyaç duyulan iş makinaları alınması konusu ile bölgenin genel ihtiyaçlarını değerlendirdiklerini belirtti.

Aksaray OSB’nin gelişmeye ve genişlemeye devam ettiğini vurgulayan Vali Pekmez Aksaray’ın yatırım avantajlarını değerlendirmek isteyen yatırımcıları kente ve OSB’ye davet ettiklerini bildirdi.

Büyüyen Aksaray OSB’nin altyapı ve diğer hizmetlerinin daha iyi  sunulması için bölgede yatırımların da devam ettiğini ifade eden Vali Pekmez, eksiklik ve ihtiyaçlar ile yatırımcılardan gelen taleplerinde değerlendirerek el birliği içinde bölgenin eksikliklerini giderme gayretinde olduklarını söyledi.


 

Son Haberler

İHALE İLANLARIDUYURULAR