Aksaray İlinin Ekonomik Lokomotifi OSB Müdürlüğümüz, Kariyer ve İstihdam Panelinde ;

Aksaray İlinin Ekonomik Lokomotifi OSB Müdürlüğümüz, Kariyer ve İstihdam Panelinde ;
Ülkemizin hızla büyümesine paralel olarak, Aksaray OSB’miz bugün itibariyle 219 yerli ve yabancı yatırımcı firma ,17 farklı sektörlerde bölgemizde üretim yaparak, yaklaşık 12.100 kişiye istihdam sağlamaktadır.
OSB Müdürlüğü olarak kısa vadede üretime geçmeye hazır 54 fabrika ile yapımı ve proje çalışması devam eden 42 fabrikanın üretime geçmesi ile birlikte 315 fabrika üretime geçecek ve bölgemizde istihdam sayısını 20.000 kişiye ulaştırmayı amaçlamaktayız.
Ayrıca yakın bir zamanda tahsis aşamasına gelecek olan 495 ha’lık 3.Genişleme alanımızın üzerinde yer alacak fabrikalarında üretime geçmesi ile istihdam sayımızı uzun vadede 25.000 kişiye ulaştırmayı hedeflemekteyiz.
Planlanan hedeflerimize hızlı ve daha güçlü adımlarla ilerlerken yatırımcılarımızın nitelikli iş gücü ihtiyacını karşılanması için bilimi teoriğe çevirecek geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ve iş arayanların buluşmasının amaçlandığı Kariyer ve İstihdam günü programında Aksaray OSB olarak misyon ve vizyonumuzu ziyaretçiler ile paylaştık.
 
 
 
 
 
 

Son Haberler

DUYURULAR