Duyuru 01:

İmalat Sanayi Alt Sektörlerinde Sektörel Kaynak Verimliliği Rehberleri Yayınlandı Verimlilik Rehberlerine Bu linkten ulaşabilirsiniz : http://bit.ly/kaynakverimliligirehberleri

Duyuru 02: Duyurular kısmında 3. genişleme alanı parsel tahsislerinde 24 ay 12 taksit olan mevcut vademiz uzatılarak 36 ay 12 taksit olarak düzenlenmiştir. Yatırımcılarımızın yoğun talebi üzerine ilk taksit ödemeleri de 29 Mayıs 2020 tarihine ertelenmiştir. Duyuru 03: Firma verilerinin Güncellenmesi.
Hizmetlerimiz > Doğalgaz Birimi

DOĞALGAZ BİRİMİ

Dogal Gaz Sebekesi Isletme ve Dagitim :

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi dogal gaz alt yapi sebekeleri Müdürlügümüz’ce yaptirilarak devreye alinmistir. Müdürlügümüzün Bahse konu bölgelerindeki dagitim sebekelerinin her türlü ariza, isletme ve bakim faaliyetleri personellerimiz tarafindan 7/24 kesintisiz olarak yapilmaktadir.

Tüm katılımcılarımızın kesintisiz ve güvenli doğalgaz kullanımını sağlamak için teknik kadromuzla, 7/24 hizmet verilmektedir. Bölgemizin mevcut altyapısı son teknolojiler ve en modern malze­meler kullanılarak revize edilmiştir. Üyelerine en kaliteli hizmeti sun­mayı prensip edinerek çalışan AKSARAY OSB Bölge Müdür­lüğü’nün hedeflerinden birisi de; ülkemizin en önemli üretim üslerinden olan Bölgemizde faaliyette bulunan sanayicilerimizin enerji talebini en kaliteli, en temiz ve en ucuz şekilde karşılamaktır.

Bu hedefi gerçekleştirebilmek için ise sadece bugünün değil geleceğin de enerji ihtiyacı planlanarak her türlü girişim ve alt yapı yatırımları yapılmaktadır. Bölge fabrika­larımızın enerji ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak yapılan bu önemli çalışmalardan birisi de doğalgaz temi­ni için yapılan yatırımlarıdır.