Duyuru 01:

İmalat Sanayi Alt Sektörlerinde Sektörel Kaynak Verimliliği Rehberleri Yayınlandı Verimlilik Rehberlerine Bu linkten ulaşabilirsiniz : http://bit.ly/kaynakverimliligirehberleri

Duyuru 02: Duyurular kısmında 3. genişleme alanı parsel tahsislerinde 24 ay 12 taksit olan mevcut vademiz uzatılarak 36 ay 12 taksit olarak düzenlenmiştir. Yatırımcılarımızın yoğun talebi üzerine ilk taksit ödemeleri de 29 Mayıs 2020 tarihine ertelenmiştir. Duyuru 03: Firma verilerinin Güncellenmesi.
OSB Haberler

Aksaray OSB Müdürlüğü ve Aksaray Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Aksaray OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Valimiz Ali MANTI ve Aksaray Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN tarafından imzalanan protokol kapsamında OSB içerisinde yer alan yatırımcılarımız OSB uygulama yönetmeliği gereği belirli periyotlarda yaptırmak zorunda olduğu su ve atıksu analizlerini daha uygun maliyette ve daha kısa zamanda üniversitenin merkez laboratuvarında yaptırabilecekler.

OSB Müdürlüğü olarak Aksaray Üniversitesinin imkanlarından yatırımcılarımızın en üst düzeyde faydalanması için yaptığımız bu protokolün hayırlı olmasını temenni ederiz.

Aksaray Üniversitesinin diğer imkanlarının yatırımcılarımıza ulaştırılması konusunda çalışmalarımız devam edecektir.