Duyuru 01:

İmalat Sanayi Alt Sektörlerinde Sektörel Kaynak Verimliliği Rehberleri Yayınlandı Verimlilik Rehberlerine Bu linkten ulaşabilirsiniz : http://bit.ly/kaynakverimliligirehberleri

Duyuru 02: Duyurular kısmında 3. genişleme alanı parsel tahsislerinde 24 ay 12 taksit olan mevcut vademiz uzatılarak 36 ay 12 taksit olarak düzenlenmiştir. Yatırımcılarımızın yoğun talebi üzerine ilk taksit ödemeleri de 29 Mayıs 2020 tarihine ertelenmiştir. Duyuru 03: Firma verilerinin Güncellenmesi.
OSB Haberler

Birtakım temaslarda bulunmak ve açılış yapmak üzere Aksaray OSB ye gelen Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir PAKDEMİR, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Valimiz Sn. Ali MANTI, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Aksaray Belediye Başkanımız Sn. Evren DİNÇER, OSB Yönetim Kurulu, OSB Müteşebbis Üyeleri ve beraberindeki heyet ile Aksaray Organize Sanayi İş Adamları Derneğinin açılış  kurdelesini kestiler.

Açılış sonrası Sn. Bakanımız ve beraberindeki heyet Sütaş, Altuntaş ve Ağaçlı Silo fabrikalarını ziyaret ederek fabrika yetkililerinden bilgi aldı.

Ziyaretlerinden dolayı Sn. Bakanımız Bekir PAKDEMİR'e teşekkürlerimizi arz ederiz.